Jaki aloes wybrać?

CZY MA ZNACZENIE JAKIE PRODUKT WYBIERASZ?

Tak, starajmy się jeść te owoce i warzywa, na które akurat jest sezon. Są okresy, kiedy natura nie wystarczy, aby zapewnić wszystkie składniki odżywcze, ponadto najczęściej żywność ze sklepu po prostu tych składników zawiera mało i wtedy dobrze jest wesprzeć nasz organizm odpowiednią suplementacją, np. warzywa i owoce w tabletce.

Jeżeli w składzie produktu jaki wybierasz znajduje się aloes, dobrze byłoby wiedzieć, ile dokładnie aloesu zawiera dany produkt oraz jakiej jest on jakości, np. znać miejsce uprawy, wiedzieć czy producent jest jednocześnie właścicielem plantacji i wie co się tam dzieje, znać proces przetwarzania, czy na przykład cały liść ze skórą został zmielony i wysuszony, a potem ktoś już w Polsce dolał tylko wody, czy zawiera dodatki, wypełniacze (np. wodę). Bądźcie czujni!

Dlaczego miąższ jest droższy? Zastosowanie opatentowanej technologii utrzymania właściwości biologicznych wpływa na jakość, należy zapewnić odpowiednie warunki transportu, a dużo wyższa ilość czystego stabilizowanego miąższu na 100g produktu, (wykorzystany jest tylko środek liścia, a nie cały liść razem ze skórą) powoduje że produkt ma większą wartość.

Więc jaki aloes wybrać?

Po 1. czysty i bez skóry
2. enzymatycznie żywy
3. pełny witamin, składników mineralnych, mikroelementów i aminokwasów
4. przetwarzany w tak delikatny sposób, żeby zawierał cały zakres żywych enzymów i zachował właściwości biologiczne

Z doniczki czy z butelki?
Produkty „z butelki” które spełniają powyższe warunki posiadają właściwości roślin, a ponadto mają praktyczną dla użytkownika formę stosowania i są dostępne przez cały rok. Również w podróży, dla większości z nas podróże są stresujące i warto zapewnić naszemu organizmowi dodatkowe wsparcie w postaci właściwości zasadotwórczych, antyoksydantów i substancji odżywczych.

* Produkty te nie są lekami ani ich nie zastępują.

Klika faktów na temat upraw Forever:

 • Aloe vera Forever uprawiane jest na plantacjach w Republice Dominikany i w Teksasie. Aloes Forever jest starannie uprawiany i pielęgnowany, dla zagwarantowania jego możliwie najwyższej jakości.
 • Plantacja na Dominikanie zajmuje powierzchnię 6 500 akrów – jest to największa plantacja aloesu na świecie! Doskonałe proporcje gleby, idealna temperatura i odpowiednia ilość opadów deszczu zapewniają jakość aloesu. Na plantacji na Dominikanie rośnie ponad 30 milionów krzewów, a każdego tygodnia zbieramy około pół miliona kilogramów aloesu!
 • Od momentu zasadzenia, poprzez pielęgnację, aż do zbiorów, dbamy o nasze krzewy aloesu z taką samą starannością, z jaką podchodzimy do każdego z naszych z finalnych produktów. Nasi rolnicy zrywają aloes ręcznie, traktując go z ogromną pieczą. Liście są przetwarzane w ciągu godzin, abyście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ aloe vera, o nietkniętych pierwotnych właściwościach.
 • Surowce mogą się różnić między sobą nawet do 500%, w zależności od sposobu, w jaki je zebrano, od klimatu, pory roku i warunków przechowywania. Aby zminimalizować te różnice i mieć pewność jakości naszego aloesu, liście są przetwarzane i pakowane do wysyłki do zakładów wytwórczych w ciągu godzin od zbioru. Dzięki temu dbamy, byście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ aloe vera, o nietkniętych pierwotnych właściwościach, tak jak być powinno.
 • Port Puerto Plato umożliwia nam międzystanowy transport przetworzonego, zapieczętowanego aloesu w sprawnym, nadzorowanym środowisku. Dzięki temu aloes dociera do naszych laboratoriów i zakładów wytwórczych w nienaruszonym stanie.
 • 20 krzewów aloesu odpowiada jednemu drzewu. Na naszych plantacjach rośnie ponad 50 milionów krzewów aloe vera, więc oczyszczają one Ziemię z milionów ton CO2 w ciągu roku! Inne firmy chwalą się głośno zrównoważonym rozwojem, by wpasować się w trend, natomiast my na bieżąco dokonujemy oceny swoich działań, by regularnie się doskonalić, bo wiemy, że tak być powinno!
 • Forever posiada własne plantacje aloesowe, zakłady wytwórcze i magazyny, dzięki czemu może kontrolować jakość i koszty na każdym etapie – począwszy od surowców, a kończąc na waszych ulubionych finalnych produktach. Od rośliny, do produktu, dla ciebie!

Pijesz już aloes?

Koniecznie pamiętaj o piciu wody. Część wody dostarczamy z pożywieniem, czasem organizm nie sygnalizuje nam niedoboru wody i nie odczuwamy pragnienia. Większość z nas sięga po wodę gdy już jesteśmy odwodnieni. Soki, kawa, alkohol czy mleko NIE ZASTĄPIĄ czystej wody.

WODĘ NAJLEPIEJ PIĆ SYSTEMATYCZNIE
NAWET JEŚLI NIE ODCZUWASZ PRAGNIENIA!

PAMIĘTAJ BY PIĆ WODĘ NIEGAZOWANĄ:

 • PODCZAS AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ
 • GDY OCZYSZCZASZ ORGANIZM NIEZALEŻNIE OD METODY
 • GDY PIJESZ KAWĘ, HERBATĘ I NAPOJE Z KOFEINĄ (zwiększa się wówczas wydalanie wody)
 • GDY JESZ PRODUKTY SŁONE, WYSOKOBIAŁKOWE, ORAZ BOGATE W BŁONNIK
 • PRZEBYWASZ W ZAMKNIĘTYCH POMIESZCZENIACH
 • PRZEBYWASZ W WYSOKIEJ TEMPERATURZE

POMYŚL RÓWNIEŻ O:

 • aktywności fizycznej w ciągu dnia min. 30 minut
 • odpoczynku i regeneracji
 • pozbyciu się szkodliwych nałogów
 • warzywach i owocach
 • poznaj nowe przyprawy
 • uzupełniaj niedobory suplementami