Początki własnego biznesu bywają trudne!

Początki własnego biznesu bywają trudne, dlatego mamy dla każdej osoby która chce rozpocząć współpracę z Forever nową ofertę – TOF o wartości rzeczywistej 1,602cc*, który daje awans na Assistant Supervisora uprawnionego do ceny hurtowej!

Zainwestuj w Swój Własny Biznes i Swoje zdrowie 1565,03 zł i zyskaj niepowtarzalną możliwość budowania biznesu, korzystania z premii od obrotu, programów i premii…

Na czym to polega? Firma swój budżet reklamowy przeznacza na wynagrodzenia i płaci za marketing i reklamę mi, sąsiadowi Edkowi (lub innemu sąsiadowi), Pani Marysi z zakładu fryzjerskiego… Reklamę świadczą prawdziwi ludzie, których znamy, którzy co najważniejsze używają produktów.

Np. idziemy do drogerii i kupujemy tam produkt X, polecamy produkt X znajomym bo sami jesteśmy zadowoleni, nawet jak przyprowadzimy do drogerii 2000 osób to drogeria nam nie podziękuję za to, natomiast jeśli nasi znajomi zmienią miejsce robienia zakupów i będą kupować pastę do zębów bez fluoru, detergent bez substancji żrących, emulsję po goleniu, jeden z kremów opartych na aloesie, może też jakieś suplementy w hurtowni Forever to Hurtownia nam za to podziękuję, dostaniemy pieniądze z budżetu na reklamę. My kupimy taniej, Znajomi kupią też taniej, a dodatkowo dostaniemy premie za polecenie.

Żeby dostać pieniądze z budżetu reklamowego należy zarejestrować się w sklepie i kupić produkty.

Zacząć można na 2 sposoby:

 1. Kup TOF o wartości rzeczywistej 1,602cc*, który daje awans na Assistant Supervisora uprawnionego do ceny hurtowej! Korzystając z tego sposobu zyskujesz:
 • dożywotni rabat 35% lub większy
 • prawo do premii min. 20%, od obrotu wypłacanej w gotówce / przelewem
 • prezent o wartości ponad 100 zł
 • niższy próg wejścia na ceny hurtowe

SPRAWDŹ SKŁAD ZESTAWÓW

2. Kup dowolne produkty o łącznej wartości rzeczywistej 2,000cc* w ciągu 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Może to być jeden zakup lub kilka mniejszych. Możesz to zrobić w każdym momencie, firma daje Ci swobodę w kwestii decyzji kiedy i jak. Korzystając z tego sposobu zyskujesz:

 • awans na Assistant Supervisora uprawnionego do ceny hurtowej!
 • dożywotni rabat 35% lub większy
 • prawo do premii min. 20%, od obrotu wypłacanej w gotówce / przelewem
 • prezent o wartości 35 zł (jeśli jest to jednorazowy zakup o wartości 2,000cc*)
 • podstawowy pakiet literatury (jeśli jest to jednorazowy zakup o wartości 250 zł)

Pamiętaj że rejestracja w sklepie która uprawnia od razu do rabatu -15% jest:

 • bez opłat członkowskich,
 • bez miesięcznych składek,
 • bez konieczności zakupów,
 • bez limitów czasowych.

Jest JEDEN warunek minimalna kwota zakupów w hurtowni to 250 zł brutto.

Najlepiej wszystkie produkty zużyć, ale to nie jest warunek można część sprzedać, albo dać w prezencie, albo wszystko sprzedać, różnica między cena detaliczną (sprzedaży) a ceną zakupu to na początek 15%.

MLM to system który sprawdza się w rozwiniętych gospodarkach. W ponad 130 krajach świata jest uważany za najkrótszą drogę towarów i usług od producenta do klienta. Z tej drogi dystrybucji korzystają największe firmy świata, a bogatsze od Polski kraje proponują ten system pracy w swoich urzędach. Mowa o marketingu sieciowym, jeśli chcesz podjąć ze mną współpracę lub dowiedzieć się więcej zadzwoń tel. 799 299 210 lub napisz

Zacznę od przykładu z branży:

Google zainwestowało w Uber 258 milionów dolarów. Czym jest Google na pewno wiesz. A czym jest Uber? Uber to aplikacja, z której korzystają ludzie potrzebujący taksówki. Z tym, że taksówkarzem w tym przypadku jest zwykły kierowca nie będący zawodowym taksówkarzem i nie jeżdżący oznakowanym pojazdem. Aplikacja wyszukuje kierowców. Wysyła tego, który jest najbliżej i ma samochód taki jaki odpowiada zamawiającemu. A wszystko za pomocą smartphona.

Korporacje już od dawna inwestują w ekonomię współpracy!
To już się dzieje!
Jak to możliwe, że jeszcze o tym nie słyszałeś?
A słyszałeś w 2007 roku o Facebooku? Zgaduję, że nie. Miał już wtedy 50 milionów użytkowników. O ekonomii współpracy mówi się w USA już od kilkunastu lat. Temat pojawił się na okładkach największych czasopism.

Dlaczego wybieramy ekonomię współpracy?

ZASADNICZE KORZYŚCI TO:

 • Skrócenie drogi produktu lub usługi od producenta do odbiorcy
 • Znaczna oszczędność pieniędzy
 • Wsparcie rozwiązań przyjaznych naturze
 • Elastyczność
 • Praktyczność
 • Swobodny dostęp do produktów i usług

W „starej” ekonomii to firmy tworzą produkty i je dystrybuują, z użyciem reklamy np. w TV, pośredników, przedstawicieli handlowych, hurtowni i sklepów. W ekonomii współpracy robią to ludzie! Jeżeli Twoja praca i kariera nie prowadzą Cię w pożądanym kierunku, to jest wyśmienita szansa na zmianę!

Forever Living Products International jest dokładnym przykładem ekonomi współpracy, nie korzysta z konwencjonalnej reklamy, pośredników, hurtowni i sklepów, jest światowym liderem w uprawie Aloe Vera oraz wytwarzaniu i dystrybucji aloesowych produktów dla zdrowia i urody.

Firma, działająca w branży marketingu wielopoziomowego istnieje na rynku od 1978 roku i obecnie prowadzi  działalność operacyjną w ponad 155 krajach świata. Światowa sprzedaż firmy stabilnie i systematycznie rośnie. Obroty przekroczyły ponad $2,5 mld. Sprawdzone produkty oraz rzetelny plan wynagrodzeń sprawiają, że jak dotychczas ponad 10 mln osób nawiązało z firmą współpracę w charakterze Forever Business Owner.

Firma Forever Living Products jest obecna od 1993 roku również w Polsce. Oferuje swoim przedstawicielom uczciwy i przejrzysty system wynagrodzeń, nowoczesne warunki pracy. Zajmuje się dla nas badaniami i rozwojem, analizą rynku, pakowaniem, dystrybucją, marketingiem i robotą papierkową.

Uczymy przedsiębiorczości, oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć i czuć się pewnie działając w swoim nowym biznesie razem z nami. Jeśli zainteresowały Cię wstępne informacje i chcesz skorzystać z możliwości zdobycia zawodu i niezależności finansowej SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

 

*cc to wewnętrzna waluta Forever, każdy z produktów ma identyczną wartość cc w każdym z krajów, niezależnie od ceny. Pozwala to łatwo przeliczyć wartości obrotów z różnych krajów świata.