Co z tą emeryturą?

Czy widziałaś, jak ludzie pracują przez trzydzieści lat, żeby móc przejść na emeryturę i „zwiedzać świat”, a potem próbują przeżyć za połowę swoich dochodów? Marketing wielopoziomowy naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat.

Gdy słyszę jak młodzi ludzie mówią że chcą mieć etat bo zależy im na emeryturze, uśmiecham się.  Przeczytałam kiedyś artykuł właśnie na temat emerytur, jego autor podkreślił że gdy słyszy to słowo, do głowy przychodzi mu jedna myśl: „Umiesz liczyć, licz na siebie”.

Całe szczęście coraz więcej ludzi jest świadomych jak będzie wyglądać ich przyszła emerytura i rozglądają się za czymś co zapewni im dochody pasywne.

Jest to słuszny kierunek bo licząc na ZUS trzeba się spodziewać uszczuplenia swoich obecnych dochodów do poziomu ok 30-40%. Jak zarabiasz 3000 zł to zostaniesz z 1200 zł.

Możesz sobie zadać pytanie: czy będę w stanie przeżyć za 1200 zł? Nie mówiąc już o utrzymaniu obecnego standardu życia.

Marketing wielopoziomowy nie tylko pozwala osiągnąć dochody pasywne na bardzo dobrym poziomie, ale naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat.

Co trzeba zrobić?

„Jeśli chcesz zbudować coś wielkiego, musisz zbudować coś prostego, bo jeśli to jest łatwe, to to zrobi każdy! ” (Rolf Kipp)

To zdanie to właściwie jest sedno tego biznesu. To specyficzna formuła dla każdego całkiem odmienna od konwencjonalnego. Kiedyś myślałam że chodzi o sprzedawanie produktów – jak mówią niektórzy – chodzenie z torbą i wyciąganie z niej produktów do sprzedania, ale prawdziwe pieniądze są z drugiej strony tego biznesu.

„Słowo „sprzedaż” budzi negatywne skojarzenia u dziewięćdziesięciu pięciu procent ludzi. Tymczasem w MLM nie musisz „sprzedawać” produktów w tradycyjnym sensie tego słowa. Jednak produkt musi być w obrocie, bo w przeciwnym razie nikt nie otrzyma pieniędzy.” (książka: 45 sekund które zmieni Twoje życie)

Jednak by produkt był w obrocie, nie trzeba go sprzedawać, wystarczy zebrać grupę konsumentów którzy zmienią sklep z jakiegokolwiek na sklep Forever i tam będą kupować dla własnego domu i rodziny takie produkty jak: mydło, pastę do zębów, kremy, suplementy, żywność. Produkty najwyższej jakości. Nie chodzi o zebranie setek takich osób, wystarczy 5 osób które to powielą. Musiałam poznać firmę i ludzi z którymi współpracuję aby przekonać się że jest to biznes liderów, a każdy może nim być. Liderem człowiek się staje, a nie rodzi. Podstawą jest budowanie organizacji, a nie sprzedaż jako taka. Budowanie organizacji, zespołu, paczki osób które cenią dobrą jakość, pokazywanie planu to właściwie też sprzedaż ale już nie produktów, tylko idei. 

„W gruncie rzeczy istnieją tylko trzy podstawowe sposoby dostarczania produktów.
1. SPRZEDAŻ DETALICZNA. Na pewno każdy miał z nią do czynienia. Odbywa się ona w warzywniaku, delikatesach, supermarkecie. Człowiek idzie do sklepu i coś kupuje.


2. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA. Przeważnie (chociaż nie zawsze) dotyczy polis ubezpieczeniowych, sprzętu kuchennego, encyklopedii, mopów i mioteł Fuller Brush, kosmetyków Avon, pojemników Tupperware do przechowywania żywności, a także kilku innych towarów.
3. MARKETING WIELOPOZIOMOWY. Nie wolno mylić tej metody z dwiema poprzednimi, zwłaszcza ze sprzedażą bezpośrednią, co bardzo często się zdarza.”

„Wiele obiekcji, jeśli chodzi o przystąpienie do marketingu wielopoziomowego, wynika stąd, że ludzie nie dostrzegają różnicy miedzy MLM a sprzedażą bezpośrednią. Ta dezorientacja jest zrozumiała, gdyż najbardziej znane spółki MLM należą do Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.” (książka: 45 sekund które zmieni Twoje życie)

Firma Forever Living Products jest obecna od 1993 roku również w Polsce. Oferuje swoim przedstawicielom uczciwy i przejrzysty system wynagrodzeń, nowoczesne warunki pracy. Zajmuje się dla nas badaniami i rozwojem, analizą rynku, pakowaniem, dystrybucją, marketingiem i robotą papierkową.

Uczymy przedsiębiorczości, oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć i czuć się pewnie działając w swoim nowym biznesie razem z nami. Jeśli zainteresowały Cię wstępne informacje i chcesz skorzystać z możliwości zdobycia zawodu i niezależności finansowej SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.