Od ponad trzech dekad zaangażowani jesteśmy w wyszukiwanie w naturze najlepszych źródeł zdrowia i urody, i dzielenie się nimi ze światem. dowiedz się więcej o naszych produktach i firmie.

 

WSZYSTKIE MARZENIA MAJĄ SWÓJ POCZĄTEK

W 1978 r., Rex Maughan zaprosił bliską rodzinę i przyjaciół na pierwsze spotkanie Forever Living Products w Tempe w Arizonie, podczas którego przedstawił nietuzinkowy plan – by oferować ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie, i pozwolić, by produkty te oraz osoby, które je wypróbują, mówiły same za siebie.

HISTORIA FIRMY

Założone w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca, Forever Living jest obecnie multimiliardowym, zmieniającym ludzkie życie przedsiębiorstwem, które wytwarza i sprzedaje na całym świecie setki produktów dla zdrowia i urody. Bazując na latach doświadczeń, innowacyjnych ideach, solidnych wartościach i niezrównanej kontroli jakości, Forever Living Products wciąż przeciera nowe szklaki w swojej podróży do niewyobrażalnych sukcesów. Forever Living Products to inny rodzaj firmy.

PIONOWA INTEGRACJA

Forever posiada własne plantacje aloesowe, zakłady wytwórcze i magazyny, dzięki czemu może kontrolować jakość i koszty na każdym etapie – począwszy od surowców, a kończąc na waszych ulubionych finalnych produktach. Od rośliny, do produktu, dla ciebie!

Klika faktów na temat upraw Forever I PRODUKCJI:

  • Aloe vera Forever uprawiane jest na plantacjach w Republice Dominikany i w Teksasie. Aloes Forever jest starannie uprawiany i pielęgnowany, dla zagwarantowania jego możliwie najwyższej jakości.
  • Plantacja na Dominikanie zajmuje powierzchnię 6 500 akrów – jest to największa plantacja aloesu na świecie! Doskonałe proporcje gleby, idealna temperatura i odpowiednia ilość opadów deszczu zapewniają jakość aloesu. Na plantacji na Dominikanie rośnie ponad 30 milionów krzewów, a każdego tygodnia zbieramy około pół miliona kilogramów aloesu!
  • Od momentu zasadzenia, poprzez pielęgnację, aż do zbiorów, dbamy o nasze krzewy aloesu z taką samą starannością, z jaką podchodzimy do każdego z naszych z finalnych produktów. Nasi rolnicy zrywają aloes ręcznie, traktując go z ogromną pieczą. Liście są przetwarzane w ciągu godzin, abyście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ aloe vera, o nietkniętych pierwotnych właściwościach.
  • Surowce mogą się różnić między sobą nawet do 500%, w zależności od sposobu, w jaki je zebrano, od klimatu, pory roku i warunków przechowywania. Aby zminimalizować te różnice i mieć pewność jakości naszego aloesu, liście są przetwarzane i pakowane do wysyłki do zakładów wytwórczych w ciągu godzin od zbioru. Dzięki temu dbamy, byście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ aloe vera, o nietkniętych pierwotnych właściwościach, tak jak być powinno.
  • Port Puerto Plato umożliwia nam międzystanowy transport przetworzonego, zapieczętowanego aloesu w sprawnym, nadzorowanym środowisku. Dzięki temu aloes dociera do naszych laboratoriów i zakładów wytwórczych w nienaruszonym stanie.
  • 20 krzewów aloesu odpowiada jednemu drzewu. Na naszych plantacjach rośnie ponad 50 milionów krzewów aloe vera, więc oczyszczają one Ziemię z milionów ton CO2 w ciągu roku! Inne firmy chwalą się głośno zrównoważonym rozwojem, by wpasować się w trend, natomiast my na bieżąco dokonujemy oceny swoich działań, by regularnie się doskonalić, bo wiemy, że tak być powinno!
  • Forever posiada własne plantacje aloesowe, zakłady wytwórcze i magazyny, dzięki czemu może kontrolować jakość i koszty na każdym etapie – począwszy od surowców, a kończąc na waszych ulubionych finalnych produktach. Od rośliny, do produktu, dla ciebie!
  • Nasze zakłady przetwórcze w Mission w Teksasie, oddają do użytku konsumentów ponad 30 milionów litrów świeżego miąższu aloe vera rocznie.  Tu produkujemy wiele spośród naszych bestsellerowych produktów aloesowych.
  • Nasze zakłady wytwórcze, zajmujące powierzchnię ponad 7 500 m2, są obiektem branżowej zazdrości. Każdego roku wytwarzamy ponad 2 miliardy tabletek, 20 milionów butelek, 2 miliony kartonów i ponad 2 miliony kilogramów ziół, witamin, minerałów, aminokwasów, substancji odżywczych, bioflawonoidów i białek.
  • Kiedy konsumenci biorą do ręki nasze produkty, zwykle widzą po prostu małą tabletkę. Niewiele wiedzą o setkach wyczerpujących, skrupulatnych kroków, składających się na proces wytworzenia każdej, prostej, ale potężnej tabletki. starannie testujemy każdą partię produktów, na każdym etapie – od surowców do finalnych produktów – byście mieli całkowitą pewność, że produkt zawiera dokładnie to, co widnieje na etykiecie. Niewiele firm w branży suplementów diety działa aż tak rygorystycznie jak my.

FOREVER GLOBAL

Poprzez Forever Business Owners w ponad 150 krajach, Forever Living Products oferuje życiową szansę, by wieść zdrowsze, bogatsze życie. Biura Forever znajdują się na całym globie. Jednak dla nas, to coś więcej niż biura. Odzwierciedlają one nasze zaangażowanie wobec milionów wspaniałych Forever Business Owners, którzy spotykają się i pracują w tych majestatycznych budynkach.

KODEKS ETYKI

Jesteśmy dumni będąc członkiem oczekującym Direct Selling Association (DSA), narodowego stowarzyszenia handlowego wiodących firm, które wytwarzają i dystrybuują towary i usługi, sprzedawane bezpośrednio konsumentom.

DEFINIOWANIE BRANŻOWYCH STANDARDÓW

Forever jest nieodmiennie zaangażowane w dostarczanie wam najlepszych produktów na świecie. I nie mamy tu na myśli po prostu efektywnych, ekonomicznych produktów, mamy na myśli najlepsze pod każdym względem.

 

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Forever Living jest zaangażowane w dostarczanie wam produktów o najwyższym standardzie na świecie. Aktywnie poszukujemy zewnętrznych certyfikacji, potwierdzających nasze zaangażowanie w jakość.

PRODUKCJA

W Aloe Vera of America kontrolujemy każdy aspekt procesu produkcyjnego, od jakości surowców i naszych własnych plantacji, aż do momentu wysłania finalnego produktu do Forever Business Owners. Kontrolując w 100% każdy aspekt naszego biznesu, możemy skupić się na tym, co najważniejsze: jakości. Jesteśmy dumni, że naszej światowej klasy działalność operacyjna daje Forever Businnes Owners i klientom dodatkową pewność, że są wspierani przez firmę, która jest według nas, jedną z najlepszych na świecie.

DOSTAWA POD DRZWI

Forever Direct, z siedzibą w Holandii, dostarcza ulubione produkty Forever milionom klientów w Europie i Afryce. Forever Direct ma niemal 20 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i wysyła ponad 7000 zamówień dziennie do naszych Forever Business Owners i klientów!

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILMY O FIRMIE NA STRONIE FOREVERLIVING.COM

POZNAJ PRODUKTY NA STRONIE FOREVERLIVING.COM