Myślisz o idealnym prezencie? Szukasz pomysłu? Chcesz podarować bliskiej Ci osobie coś co sprawi jej przyjemność?

Przemyślany, starannie dobrany prezent to jeden ze sposobów na wyrażenie swoich uczuć. Jeśli poświęcisz chwilę, by zrozumieć osobę którą chcesz obdarować, możesz kupić piękny, wartościowy prezent, nie przekraczając budżetu.

Oto 5 rad Forever, jak wybrać bardziej przemyślany prezent.

Styl życia i osobowość.

Czy dana osoba prowadzi zdrowy styl życia, jest świadoma swojego ciała i wieku, lubi przygody, jest zabiegana, elegancka, naturalna? Pomyśl o cechach, które wyróżniają jej osobowość i styl życia.

Spisz zainteresowania.

Zrób listę wszystkich rzeczy, którymi dana osoba się interesuje i tych, które ją definiują. Poświęć co najmniej dwie pełne minuty, na to, by spisać jak najwięcej pozycji i spróbuj do każdej dobrać prezent.

Czego potrzebuje?

Zastanów się, czego dana osoba potrzebuje, jaki prezent wzbogaci jej życie, jaki ją uszczęśliwi i pokaże, że podarunek został faktycznie dobrany z myślą o niej.

Czego pragnie?

Postaraj się zrozumieć, czego dana osoba pragnie, a podejmiesz lepszą decyzję. Spróbuj wychwytywać subtelne sygnały, obserwuj ją na zakupach.

Ile wydać?

Pamiętaj, czas poświęcony na wybór właściwego prezentu doda wartości każdemu podarunkowi.

Forever Living Products, formuła veterynaryjna, pies wącha butelkę Aloe Veterinare Formula

Kilka podpowiedzi na przemyślany prezent:


ZESTAW SKÓRA WŁOSY PAZNOKCIE

SKŁAD:
Aloe Lotion
Aloe Propolis Creme
Aloe Vera Gelly
Aloe MSM Gel
Forever™ Essential Oils Lavender
Aloe First® Spray

Z produktów zawartych w zestawie można przygotować „miksturę” stworzoną dla suchej skóry, spękanych dłoni, nawilżenia i ukojenia.

 

ZESTAW DLA KAŻDEGO „MUST HAVE

SKŁAD:
Forever Aloe Lips™ z Jojobą
Pasta do zębów z aloesem i propolisem
Aloe Ever-Shield®
Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca
Aloe First® Spray

Produkty z tego zastawu mogą śmiało znaleźć się w każdym domu. Ten zestaw ucieszy nawet osoby mające swoje przyzwyczajenia do kremów, perfum mydeł, balsamów. Jest tak uniwersalny że aż trudno uwierzyć.

 

ZESTAW MIĘŚNIE I STAWY

SKŁAD:
Forever™ Essential Oils Defense
Aloe MSM Gel
Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca

Twoje mięśnie i stawy potrzebują odpoczynku? Właściwości penetrujące (przenikania przez skórę) Aloe vera pomogą ukoić mięśnie po każdym wysiłku fizycznym. Emulsja łączy substancje rozgrzewające oraz aloes doskonale łagodząc stres i napięcie. MSM GEL z organicznym związkiem siarki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki. Mieszanka Forever Essentail Oils Defence to najczystsze, naturalne: goździki, pomarańcze, cynamon, rozmaryn, kadzidło, eukaliptus i jagody jałowca dla wspierania siły i witalności.

 

ZESTAW STOP MIGRENIE

SKŁAD:
Forever™ Essential Oils At Ease
Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca

Forever™ Essential Oils At Ease – olejki eteryczne dla spokoju – to mieszanka składników starannie dobranych dla wspierania harmonii, spokoju i równowagi, po kropli wsmarowywać w skronie, kark i stopy.

Dowiedz się jakie suplementy mogą być Ci pomocne.